Special offers

Imprezy okolicznościowe

Delektuj się uczuciem luksusu z czterogwiazdkowym Best Western Plus Hotel Dyplomat. Ten ekskluzywny hotel w Olsztynie powstał w zabytkowej kamienicy, zlokalizowanej w centrum miasta. Historyczny obiekt zaadaptowano do celów turystycznych i rozrywkowych. W starannie wyremontowanych i elegancko urządzonych wnętrzach znajdują się pokoje, oferujące komfortowe noclegi, oraz restauracja, serwująca wyborne dania kuchni regionalnej i międzynarodowej.

Zachęcamy do organizacji imprez okolicznościowych w tak nadzwyczajnym miejscu.

Oferty specjalne

Skorzystaj z okazji i ciesz się unikalnymi ofertami pobytu w Olsztynie! Best Western Plus Hotel Dyplomat**** to wyjątkowe miejsce zapewniające równie wyjątkowe pakiety pobytowe. W ofercie specjalnej znajdują się nasze propozycje, łączące noclegi z dodatkowymi usługami w postaci zabiegów relaksujących i pielęgnacyjnych. Skomponowaliśmy bardzo atrakcyjne pakiety dla podróżujących służbowo, jak i poszukujących miejsca na relaksujący, romantyczny weekend na Warmii i Mazurach. Nasz wyjątkowo kameralny Hotel, oferuje niespotykaną ciszę i spokój od zgiełku i tłumów. To doskonałe miejsce do wyciszenia się i ucieczki od dnia codziennego.

Zachęcamy do sprawdzenia aktualnych propozycji!

SPA „Siła Spokoju”

Poczuj prawdziwe ukojenie i siłę spokoju! W Best Western Plus Hotel Dyplomat**** mieści się SPA, oferujące zabiegi pielęgnacyjne na ciało i twarz z wykorzystaniem tradycyjnych oraz nowoczesnych technik oraz profesjonalnych kosmetyków.

Podczas pobytu w strefie urody mogą Państwo nie tylko zadbać o piękno, ale również zapewnić ukojenie zmysłom. Przeprowadzane zabiegi mają działania odprężające. Rezerwując u nas noclegi podaruj sobie odrobinę luksusu i odwiedź nasze SPA. Tu nabierzesz sił i energii na nowe wyzwania.

Teraz z parkingiem Teraz z parkingiem

Newsletter

Stay up to dte!

Comfort in the center of Olsztyn

  • Partners
  • tripadvison
  • best western