do Zarezerwuj

Imprezy okolicznościowe

Oferujemy Państwu możliwość organizacji każdego przyjęcia niezależnie od jego formy. Jakość, kreatywność i elastyczność w połączeniu z naszym profesjonalizmem to tajemnica naszego sukcesu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich gości Hotel Dyplomat w Olsztynie stworzył wyjątkową ofertę bankietową i okolicznościową. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz profesjonalizmowi, spełniamy Państwa marzenia o idealnym weselu, komunii, chrzcinach, urodzinach czy imprezie okolicznościowej z jakiejkolwiek innej, ważnej dla Państwa okazji.

Organizując przyjęcie u nas zapewnicie Państwo zarówno sobie, jak i zaproszonym gościom wspaniałe wspomnienia. Każdą uroczystość organizujemy w oparciu o Państwa sugestie, oddając do dyspozycji personel spełniający wymagania najbardziej wymagających gości. Nasza sala bankietowa jest w stanie pomieścić do 100 osób, dzięki czemu mogą odbywać się tutaj zarówno niewielkie uroczystości, jak i wspaniałe bale.

Oferujemy przestronną salę bankietową, która składa się z części restauracyjnej oraz parkietu, dzięki czemu możliwe jest wydzielenie przestrzeni, jakich potrzebują konkretne imprezy okolicznościowe. Właściwie dobrane dekoracje sprawiają, że wnętrze prezentuje się bardzo elegancko, a co za tym idzie – pozwala podkreślić podniosły charakter chwili. Zapewniamy również profesjonalną obsługę, która będzie panowała nad właściwym przebiegiem całej uroczystości i dbała o to, aby żadnemu z gości na sali bankietowej niczego nie brakowało.

Najważniejsze jest Państwa zadowolenie, a więc każda sugestia jest dla nas pomocną wskazówką przy organizowaniu przyjęcia w naszym obiekcie.

Oferujemy:

  • Salę mogącą pomieścić do około 100 gości.
  • Spersonalizowane menu w atrakcyjnych cenach.
  • Apartament dla Pani Młodej i Pana Młodego na noc poślubną gratis.
  • Specjalną cenę noclegu dla Państwa gości.
  • Możliwość odetchnięcia w ogrodowym patio pod gołym niebem.
  • Możliwość wykupienia w atrakcyjnej cenie vouchera na wieczór panieński lub zabiegi w SPA.
  • Możliwość zorganizowania wieczoru kawalerskiego i panieńskiego na preferencyjnych warunkach.
  • Dzieci do lat 3 zapraszamy bezpłatnie.

Rezerwacja

Pliki do pobrania