do Zarezerwuj

Konferencje i spotkania

Najlepsze miejsce na konferencje? Olsztyn i piękna Warmia zapraszają do organizacji eventów, szkoleń i kongresów. Nasz hotel został starannie przygotowany  do przyjęcia gości biznesowych. Zajmujemy się organizacją konferencji, spotkań biznesowych i prezentacji – to nasza specjalność.

Najlepsze miejsce na spotkanie biznesowe? Olsztyn i piękna Warmia zapraszają do organizacji eventów, konferencji, szkoleń i kongresów. Nasz hotel został starannie przygotowany do przyjęcia gości biznesowych. Zajmujemy się organizacją konferencji, spotkań biznesowych i prezentacji – to nasza specjalność. Dzięki znakomitej lokalizacji, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu wszystko, czego potrzebujecie – sale idealnie przystosowane do firmowych spotkań, profesjonalną i dyskretną obsługę, doskonałe usługi gastronomiczne, a także ciszę i spokój, które umożliwią organizatorom i uczestnikom spotkań oraz konferencji osiągnięcie oczekiwanych rezultatów.

Hotel został wyposażony w 3 sale: salę konferencyjną, która pomieści do 100 osób w ustawieniu kinowym lub 80 osób w ustawieniu przy stołach, mniejszą salę dla około 30 osób oraz gabinet biznesowy z panoramicznym widokiem na miasto, w którym można pomieścić do 25 osób. Każda sala konferencyjna została wyposażona w nowoczesny sprzęt audio-wizualny i klimatyzację.

Dysponujemy doskonałym zapleczem hotelowo-gastronomicznym. Oferujemy 51 miejsc noclegowych w komfortowo i funkcjonalnie wyposażonych pokojach oraz ekskluzywnych apartamentach. Jesteśmy w stanie zapewnić naszym gościom także serwis kawowy w przerwach spotkań, a także przygotować doskonały lunch.

 

 Stylowa architektura w połączeniu z nowoczesnym wyposażeniem i dostępem do bezprzewodowego Internetu tworzy dogodne warunki dla różnego rodzaju spotkań.

Do największych atutów naszej bazy konferencyjnej należą:

  • lokalizacja w ścisłym centrum miasta,
  • system przesuwnych ścian,
  • bezszmerowa klimatyzacja,
  • bezprzewodowe szybkie łącze internetowe,
  • wysokiej klasy sprzęt szkoleniowy,
  • dostęp do światła dziennego w każdej z sal.
Współpracujemy z agencjami eventowymi, w tym m. in. z firmą Sniper, która działa na terenie całej Polski już od 15 lat. W związku z tym naszym gościom możemy zaproponować ciekawe pomysły, które uatrakcyjnią szkolenie, wyjazd integracyjny czy firmową imprezę, pomogą się zrelaksować lub wesprą integrację pracowników. Atrakcje odbywają się zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz – zależnie od Państwa preferencji. Może to być impreza survivalowa z przeprawą przez bagna, jazdą quadami albo wieczór taneczny, rozwiązywanie zagadek detektywistycznych czy różnego rodzaju konkursy, jak np. „1 z 10”. Szczególnie polecamy oryginalne formuły zabaw detektywistycznych, takie jak Escape Room czy Morderstwo w hotelu. Gwarantujemy niezapomniane emocje i dobrą zabawę.

Pakiety biznesowe

Rezerwacja

Pliki do pobrania