Termin od do osoby

SPA „Siła Spokoju”

klapp

Człowiek to nie tylko ciało, ale i dusza. Przywróć równowagę
i balans, doznaj prawdziwej „Siły Spokoju”

 

Tym, co wyróżnia nas spośród innych obiektów noclegowych jest wyjątkowe SPA. Wiemy, w jaki sposób relaks w SPA jest w stanie oddziaływać na ludzki organizm i właśnie dlatego stworzyliśmy ofertę, która umożliwia naszym gościom oderwanie się od codzienności i zanurzenie się w zupełnie nowe obszary.

„Siła Spokoju” to wyjątkowe SPA w samym centrum Olsztyna, mieszczące się w BEST WESTERN PLUS Hotel Dyplomat. Każdy, kto odwiedzi to miejsce poczuje się wyjątkowo, bezpiecznie i będzie mógł nie tylko zregenerować siły fizyczne, ale również odnaleźć wewnętrzny spokój. Połączenie relaksu dla ciała i ducha to najlepszy sposób, aby zapomnieć o troskach codzienności i wsłuchać się we własne potrzeby.

Propozycje zabiegowe zapewnią Państwu niebywałe i długotrwałe efekty, a w pełni profesjonalna kadra indywidualnie dobierze je w zależności od oczekiwań i potrzeb.
Dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu w branży SPA wiemy, jak połączyć zabiegi pielęgnacyjne na ciało i twarz z odpoczynkiem i relaksem w trosce o utrzymanie równowagi wewnętrznej.

Po każdym zabiegu, w celu wzmocnienia jego efektów, proponujemy profesjonalny dobór produktów firmy KLAPP COSMETICS. Personel SPA pomoże dobrać odpowiedni kosmetyk uwzględniając wszystkie potrzeby Twojej skóry twarzy i ciała. Ciesz się atmosferą SPA w domowym zaciszu!

 

SPA jest czynne:

poniedziałek – piątek – 10.00 – 19.00

a-c bild 2
tn_DSC_7005

Vouchery podarunkowe

Szukasz wyjątkowego prezentu dla bliskiej Ci osoby? Proponujemy eleganckie vouchery podarunkowe z zaproszeniem na zabieg lub masaż do SPA „Siła Spokoju”. Zrób wyjątkowy i niepowtarzalny prezent, jakim jest wizyta w hotelowym SPA w Olsztynie.
Voucher podarunkowy można wręczyć z okazji imienin, urodzin, świąt, walentynek, dnia kobiet, dnia matki, dnia ojca lub bez okazji. W sprzedaży posiadamy również vouchery kwotowe, dzięki którym osoba obdarowana po konsultacji z nami zdecyduje, z jakiego zabiegu lub masażu chciałaby skorzystać.

W swojej ofercie posiadamy również możliwość zakupu kosmetyków marki KLAPP COSMETICS. Do każdego zaproszenia dorzucamy relaksujące chwile w saunie fińskiej oraz wypoczynek w kąciku relaksu, gdzie filiżanka herbaty doda sił i witalności.

Firmą partnerską, z którą współpracuje nasze hotelowe SPA jest KLAPP Cosmetics, która to marka należy do wiodących europejskich producentów profesjonalnych produktów kosmetycznych i zaliczana jest do liderów innowacyjności technologicznej na rynku kosmetyki profesjonalnej, co daje naszym Klientom gwarancję stosowania produktów najwyższej jakości, łączących w sobie cechy zarówno dbałości o piękno ciała, jak i poprawiających jego sprawność. Innowacyjność, nowoczesność metod zabiegowych oraz najnowsze technologie produkcyjne – te trzy myśli stanowią o filozofii firmy KLAPP Cosmetics, a podstawą jej sukcesów oraz osiągnięć produktowych są autorskie koncepcje zabiegów oraz opracowane we współpracy ze specjalistami z Dalekiego Wschodu linie masaży (w tym np. Sung-Reis), co w połączeniu z produktami do użytku domowego pozwala zwiększyć skuteczność zabiegów oraz wpłynąć na trwałość uzyskanych efektów. Firma KLAPP Cosmetics opracowuje wysoce wyspecjalizowane linie kosmetyków przeznaczone dla każdego typu skóry. Niezwykle efektywnie wpływa na wszelkie dysfunkcję skóry twarzy i ciała zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Pakiety Day SPA

Firmą partnerską z którą współpracuje nasze SPA jest KLAPP Cosmetics, która należy do wiodących, europejskich producentów profesjonalnych produktów kosmetycznych i zaliczana jest do liderów innowacyjności technologicznej na rynku kosmetyki profesjonalnej, co daje naszym klientom gwarancję stosowania produktów najwyższej jakości, łączących w sobie cechy zarówno dbałości o piękno ciała, jak i poprawiających jego sprawność. Innowacyjność, nowoczesność metod zabiegowych oraz najnowsze technologie produkcyjne – te trzy myśli stanowią o filozofii firmy KLAPP Cosmetics, a podstawą jej sukcesów oraz osiągnięć produktowych są autorskie koncepcje zabiegów oraz opracowane we współpracy ze specjalistami z Dalekiego Wschodu linie masaży (w tym np. Sung-Reis), co w połączeniu z produktami do użytku domowego pozwala zwiększyć skuteczność zabiegów oraz wpłynąć na trwałość uzyskanych efektów. Firma KLAPP Cosmetics opracowuje wysoce wyspecjalizowane linie kosmetyków przeznaczone dla każdego typu skóry. Niezwykle efektywnie wpływa na wszelkie dysfunkcję skóry twarzy i ciała zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

klapp-2

Rezerwacja

Pliki do pobrania